Форумче за българите на Майорка Форуми

ДОБРЕ ДОШЛИ! Регистрирайте се и участвайте във форума!

ВходВход

ЧАТ ЗА ВСИЧКИ, разглеждащи сайта

Пускане на ОБЯВИ - ТУК

Форумче за българите на Майорка
За да си помагаме, като споделяме мнения и информация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 
Актуални оферти за работни места на Балеарските острови:
 

Места за събиране на нашенци

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Другите българи тук
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pixel



Регистриран на: 26 Окт 2007
Мнения: 6
Местожителство: Местоживеенето е ясно :)

МнениеПуснато на: Пет Окт 26, 2007 6:35 pm    Заглавие: Места за събиране на нашенци Отговорете с цитат

Здравейте, отскоро съм тук и не ме свърта по цял ден у дома. Иска ми се да общувам с повече хора. Има ли места, където в определени дни да се сбират нашенци просто, за да се видят и да побъбрят на "родна реч омайна, сладка" , да обсъдят някой филм или да изгледат някой мач или друго спортно събитие заедно? Ще съм благодарен на всеки отговорил.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
flancho



Регистриран на: 02 Юли 2007
Мнения: 3

МнениеПуснато на: Пет Окт 26, 2007 8:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Май някои ходели в неделя предиобед в някакво кафе на - Placa España. Не знам кое е точно, ама те там са няколко - отдето чуеш българска реч... Wink Дано не се разходиш напразно обаче.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pixel



Регистриран на: 26 Окт 2007
Мнения: 6
Местожителство: Местоживеенето е ясно :)

МнениеПуснато на: Нед Окт 28, 2007 2:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за бързия отговор. Днес се разходих до Placa d'Espana и имаше малко хора от Бг. Седнах на 1916 и на съседната маса имаше хора, които говорят на български, но не исках да се натрапвам. Оставам с впечатление, че там се ходи ей така , на барче, а не специално, за да се срещнеш със сънародници. Е, надявам се като всеки новодошъл, един ден и аз да създам познанства и да има с кого да ида да изпия по едно :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stella.mi6a
Гост
IP:
77.78.9.155






МнениеПуснато на: Пон Ное 05, 2007 7:43 am    Заглавие: Помогнете да открия приятел! Отговорете с цитат

Загубих следите на моя приятелка преди 1 година. Живее в градче казваше се нещо като Пагера или Пагуера не съм сигурна точно. Нейното име е Деси и живее там с родителите си. Доколкото знам работеше в някакво заведение на плажа магазин,кафене и отгоре дискотека.Ако някои знае нещо да ми пише в Skype на stella.mi6a!!!!
Върнете се в началото
Eva
Гост
IP:
84.127.122.179






МнениеПуснато на: Вто Окт 14, 2008 6:46 pm    Заглавие: Da piem po edno Отговорете с цитат

be mine!
V otgovor na PIXEL : Predlagam ti da piem po edno...i da pobabrim....na men sa6to mi lipsva...687249308
Върнете се в началото
bonbolinka



Регистриран на: 11 Окт 2008
Мнения: 35
Местожителство: Palma de Mallorca

МнениеПуснато на: Чет Окт 16, 2008 6:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

stella.mi6a, не се обиждай, но ако някоя познава това момиче най- добре да и даде скайпа ти, а не да ти дава инфо за нея. Не всички тук искаме да бъдем търсени от България, а и няма да е коректно да ти дадем такава информация. Моя номер на мобилния както и скайпа по едно време си го раздаваха разни познати в Бг и после се чудех какво да правя от хора, които искат да идват тук, искат какво ли не. Така, че ако някой знае нещо за това момиче, ти си напиши как се казваш и ще и се каже. А тя ако сметне за нужно ще те потърси. Градчето е правилно да се каже Пагера, а не Пагуера както може би си го прочела.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Само за малко
Гост
IP:
79.152.87.112






МнениеПуснато на: Сря Окт 29, 2008 8:05 pm    Заглавие: Амммм... Отговорете с цитат

То това дето прочетох за новодошъл сънародник, търсещ българска компания ме хвърли в тъча....
Та за Пиксел и каквото е там.... ХУБАВЕЦООООО, осъзнай се, брат!!!
И къдет видиш българин и още повече ако си новодошъл... пусни в действие всичките ти чувства, включително и шестото ако го имаш....

То това дето го съветвам сънародника ни, не се отнася до абсолютно всички нашенци...

И така значи... Rolling Eyes Confused

Хайде със здраве си останете....

От Само за малко
Върнете се в началото
lovely



Регистриран на: 08 Окт 2006
Мнения: 111

МнениеПуснато на: Чет Окт 30, 2008 2:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Само за малко, какво искаш да кажеш, че не може ей така да се има доверие на нашенците тука ли?
Да прав /а си, но пък според мен има и от едните и от другите, върпоса е на кои ще попаднеш Laughing
Но той човека сигурно си търси с кой да пийне по едно и да си приказва на български - винаги е приятно според мен.
_________________
When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tanja



Регистриран на: 22 Яну 2007
Мнения: 34
Местожителство: Paguera

МнениеПуснато на: Пет Окт 31, 2008 10:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Стела, аз познавам момичето което търсиш, пиши ми на лични за да ти дам телефона 'и, защото skype адреса който си дала не дава достъп за връзка ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Другите българи тук
Часовете са според зоната GMT + 1 Hour
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


За да рекламирате своята дейност напълно безплатно на този сайт...



Нетера ТВ
ITV България
BG Телевизия
DJ Тачо

BG Телевизор

ТВ Справочник


Първият магазин за български продукти



Български ресторант
Can Pastilla



Бай Ганьо - Cala Mayor



Велико Търново -
Cala Mayor



България Турс -
Туристическа агенция



YORDI88



Kebapa - зад
El Corte Ingles


Ресторант
Ambassador



Дон Кебап Pedro Garau



La Cazuela - Can Pastilla



Business Class
Image Studio




Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov