Форумче за българите на Майорка Форуми

ДОБРЕ ДОШЛИ! Регистрирайте се и участвайте във форума!

ВходВход

ЧАТ ЗА ВСИЧКИ, разглеждащи сайта

Пускане на ОБЯВИ - ТУК

Форумче за българите на Майорка
За да си помагаме, като споделяме мнения и информация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
 
Актуални оферти за работни места на Балеарските острови:
 

Ресторант Ambassador - Peguera
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Другите българи тук
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ambassador



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Вто Сеп 02, 2008 5:52 pm    Заглавие: Ресторант Ambassador - Peguera Отговорете с цитат

Просторен ресторант с богато българско меню,
предлагащ много възможности за веселие, както и отстъпки при организирани мероприятия.


Avinguda del Bulevar de Peguera, 68
07160, Calvià
tel.: 971 686574








Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tanja



Регистриран на: 22 Яну 2007
Мнения: 34
Местожителство: Paguera

МнениеПуснато на: Нед Окт 26, 2008 9:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много добър ресторант , обслужването е на ниво, кухнята е супер, интериора също е много добър... мога само да го препоръчам...
За мен и семейството ми е най-добрият български ресторант на острова...

be mine!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джони
Гост
IP:
95.42.227.56






МнениеПуснато на: Нед Ное 23, 2008 10:12 pm    Заглавие: Нищо не знаеш,как се приготвят ястията в ресторанта! Отговорете с цитат

tanja написа:
Много добър ресторант , обслужването е на ниво, кухнята е супер, интериора също е много добър... мога само да го препоръчам...
За мен и семейството ми е най-добрият български ресторант на острова...

be mine!
Чух,че собствениците са големи скръндзи,и купуват най-големите боклуци от магазините на едро,можеш ли да си представиш,каква храна се приготвя там,сигурно и в кухнята е голяма мизерия!Явно затова,и персоналът им се сменя постоянно,нещо там не е наред,ми се струва!
Върнете се в началото
IP: 85.60.23.199
dynamic.o
@ Гост





МнениеПуснато на: Пон Ное 24, 2008 9:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

То всички чувате и виждате само това което ви иска, проблема идва от това, че "търсим винаги под вола теле", пък ако този вол е успял българин, търсим само кусурите.. Защо не седнеш да опиташ храната, пък после да коментираш, или само чуваме и осъждаме... Типично! А относно персонала, не смятам че има голяма промяна, пък и да има мен и теб не ни бърка, защото ти си там клиент да те обслужват, а не да търсиш работодателя с постояннен персонал.Това е ресторант, едни идват, други си отиват, а не фабрика. Аз такъв персонал в сферата на ресторантьорството почти не познавам.Що не погледнеш статистиката за работните места в ресторантьорството, или това е прекалено трудно за теб... то по-лесно е да обсъждаме какво сме чули, че мисловният процес не е за всички. Rolling Eyes
Върнете се в началото
bonbolinka



Регистриран на: 11 Окт 2008
Мнения: 35
Местожителство: Palma de Mallorca

МнениеПуснато на: Пон Ное 24, 2008 9:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Много съм съгласна с последния пост ( на IP: 85.60.23.199
dynamic.o
@ Гост
). Постоянно гледаме да потопим и на оплюем. Вместо да кажем " Евала на хората. Успя ли са. " ние винаги се опитваме, ама направо се стараем да хвърляме змии и гущери. Дали си сменят персонала често не знам, но ако имат некадърни работници защо пък да не го правят. Ресторанта е частен. Всеки работодател преценява сам.Едно време в Бг всички бяха научени, че като почнат работа, може по цял ден само краката си да клатят, но ще работят на едно място до пенсия. Е, времената се променят , а и не сме в Бг. Не те ли бива- търси си друга работа. Имам чувството, че това да се очерняме един друг е българска черта и на мен лично ми писна от "рекли- казали".
Ресторанта е много хубав и има хубава кухня. Не съм го видяла празен. Даже преди седмици когато беше бурята, пак си имаше хора, които си хапваха вкусотийки и си личеше, че са доволни. Хайде да забравим вече балканската си завист, ами да се гордеем с тия които постигат нещо. Ти ако дори само минаваш от там няма ли да ти е готино да знаеш, че българи са собствениците? Аз съм клиент- вътрешните им проблеми в ресторанта не са моя грижа. Мен ме е грижа, че като седна там ми е приятно и кухнята ми харесва. Другото не е моя работа. Ако там някой ме нагруби или ям буламачи- няма да ходя и ще си кажа мнението. Но за сега то е положително и пожелавам на собствениците да запазят атмосферата и добрата си кухня.
Джони, не ми се сърди за мнението, но е време да спрем да го караме само на слухове. Ти лично ходил ли си в ресторанта?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tanja



Регистриран на: 22 Яну 2007
Мнения: 34
Местожителство: Paguera

МнениеПуснато на: Пон Ное 24, 2008 11:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също не съм го видяла празен, имат доста немска и английска клиентела и не съм видяла някои да си тръгне намръщен... напротив като им дадат огромните порций само можеш да се радваш на ухилените им физиономии.
be mine!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
michten
Гост
IP:
83.40.239.0






МнениеПуснато на: Сря Ное 26, 2008 4:15 pm    Заглавие: rodna kartinka Отговорете с цитат

e tova si e rodna kartinka , edin da sazdade neshto a drugite ot zavist da go pluiat i marsiat, vinagi sam si mislil che sled kato smeniat tamnite balkani s po civilizovani shirini , shte ostaviat dolnite si pomisli i zavista tam otkadeto sa tragnali, no uvi . varvarsko pleme sma , za sazelenie
Върнете се в началото
michten
Гост
IP:
83.40.239.0






МнениеПуснато на: Сря Ное 26, 2008 4:23 pm    Заглавие: do Джони Гост IP: 95.42.227.56 Отговорете с цитат

Laughing kade go chu toia sluh. sled kato IP-to ti e na BTK, koga si bil/a tam
Върнете се в началото
marianmumu



Регистриран на: 25 Ное 2007
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Чет Ное 27, 2008 7:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ха сега хванаха ли те?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
?????????
Гост
IP:
95.42.255.158






МнениеПуснато на: Съб Май 02, 2009 8:54 am    Заглавие: !!!!!!!! Отговорете с цитат

Брей,то големи критики,то голямо чудо!!!!!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форумче за българите на Майорка Форуми -> Другите българи тук
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Часовете са според зоната GMT + 1 Hour
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


За да рекламирате своята дейност напълно безплатно на този сайт...



Нетера ТВ
ITV България
BG Телевизия
DJ Тачо

BG Телевизор

ТВ Справочник


Първият магазин за български продукти



Български ресторант
Can Pastilla



Бай Ганьо - Cala Mayor



Велико Търново -
Cala Mayor



България Турс -
Туристическа агенция



YORDI88



Kebapa - зад
El Corte Ingles


Ресторант
Ambassador



Дон Кебап Pedro Garau



La Cazuela - Can Pastilla



Business Class
Image Studio




Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov